ATLETIEK GRIEKWALAND-WES  
                     
Tuisblad 2018  
  AGW Kantoor inligting  
1.         AGW Inligting Sentrum  Straat adres: 17b Schmidtsdrift straat, Rhodesdene, Kimberley, 8301  
o      AGW Raadslede, Kommissielede Pos Adres: Posbus 110120, Hadisonpark, Kimberley, 8301  
o      AGW Klubs, Skole Kontak No: 053 901 0101, 082 670 2270  
o      AGW Tegniese lede Faks No: 086 672 8934  
2.         AGW Program Inligting  E-Pos adres: agwlandloop@mweb.co.za, agwatletiek@gmail.com  
o      Baan En Veld Program  Wed bladsy: http://www.atletiekgw.co.za  
o      Padwedloop Program  Gesig blad: Atletiek Griekwaland-Wes  
o      Landloop, "Trail Running" Program  Vergaderings vir 2018  
3.         Baan en Veld Rekords 21 April 2018 SGM  
o      Padwedloop Rekords  7 Julie 2018 AGM  
o      Landloop, Trail Running Rekords 24 November 2018 CGM  
4.         AGW uitslae inligting  24 November 2018 Prysuitdeling  
o      Baan En Veld    AGW Office info    
o      Padwedloop    Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr    
o      Landloop 1 Secretary/CEO Frances Nel Female 10 agwlandloop@mweb.co.za, agwatletiek@gmail.com 0826702270    
o      Trail Running    AGW Board members     
o      AGW Konstitusie   Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr    
5.         ASA kantoor 1 President Theodorus Senekal Male 1013 africotekimberley@gmail.com 0789873084    
o      ASA Raadlede   2 V/President Kirstin Pophaim Female 881 kirstin.pophaim@spu.ac.za 0832946443    
o      ASA Kommissie lede 3 Chair Cross Country Marnus Byleveld Male 9 marnusbyleveld@yahoo.com 0794923589    
o      Ander Ondersteuning   4 Chair Track Field Leon Fouche Male 1110 leon@thysman.co.za 0836577011    
6.         Skakels  5 Chair Road Running Hendrik Botha Male 121 hennieb@cansa.org.za 0829622898    
o      Provinsiale Atletiek Organisasies  6 Add Finance Anel Victor Female 254 anelvic@gmail.com 0760885020    
o      Ander Atletiek Skakels  7 Add Women Christel Pelser Female 6 pelser.christel@gmail.com 0834540904    
o      Ander Algemene Skakels 8 Add Technical  Gerrit  Schoeman Male 82 gerrit.schoeman@absa.co.za 0824537175    
  9 Add Athlete Alasta Noah Male 7 knoxdafox@webmail.co.za 0825579789    
    AGW Commission members     
    Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr    
  1 Cross Country Commission Cornet Botes Female 839 admin.vhhs@lantic.net 0722394965    
  2 Cross Country Commission Lourika Hugo Female 184 hugolourika1@gmail.com 0847807430    
  3 Cross Country Commission Henk Rossouw Male 1286 phrossouw@yahoo.com 0785423794    
  4 Cross Country Commission Linda Williams Female 1211 lindaw.21868@gmail.com  0767624549    
  1 Road Running Commission Sandile Maseko Male 175 sandile.masekog@gmail.com 0733822607    
  2 Road Running Commission Carina Myburgh Female 200 carinam@nashuaisp.co.za 0842475802    
  3 Road Running Commission Willem  Uys Male 503 willemuys50@gmail.com 0710708574    
  4 Road Running Commission Wessie vd Westhuizen Male 333 wessie4345@gmail.com 0848116345    
  1 Track Field Commission Justino De freitas Male 440 justinod97@gmail.com 0833643898    
  2 Track Field Commission Elsie du Toit Female 198 elsiedutoit0@gmail.com 0824540289    
  3 Track Field Commission Alan Felix Male 1139 alan.felix@spu.ac.za 0837909096    
  4 Track Field Commission Christiaan le Roux Male 896 lerouxalta98@gmail.com 0827718854    
  1 Couches Commission Gerhard Prinsloo Male 1107 gprinsloo06@gmail.com 0828472071    
  2 Couches Commission Alta le Roux Female 1024 lerouxalta98@gmail.com 0823490915