ATLETIEK GRIEKWALAND-WES
INLIGTING van AGW Raadslede 
 
    AGW Office info
Tuisblad   Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr
  1 Secretary/CEO Frances Nel Female 10 agwlandloop@mweb.co.za, agwatletiek@gmail.com 0826702270
1.         AGW Inligting Sentrum    AGW Board members 
o   AGW Raadslede, Kommissie lede   Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr
o      AGW Klubs, Skole 1 President Theodorus Senekal Male 1013 africotekimberley@gmail.com 0789873084
o      AGW Tegniese lede  2 V/President Kirstin Pophaim Female 881 kirstin.pophaim@spu.ac.za 0832946443
2.         AGW Program inligting 3 Chair Cross Country Marnus Byleveld Male 9 marnusbyleveld@yahoo.com 0794923589
o      Baan En Veld Program  4 Chair Track Field Leon Fouche Male 1110 leon@thysman.co.za 0836577011
o      Padwedloop Program  5 Chair Road Running Hendrik Botha Male 121 hennieb@cansa.org.za 0829622898
o      Landloop, "Trail Running" Program 6 Add Finance Anel Victor Female 254 anelvic@gmail.com 0760885020
3.         Baan en Veld Rekords 7 Add Women Christel Pelser Female 6 pelser.christel@gmail.com 0834540904
o      Padwedloop Rekords  8 Add Technical  Gerrit  Schoeman Male 82 gerrit.schoeman@absa.co.za 0824537175
o      Landloop, Trail Running Rekords 9 Add Athlete Alasta Noah Male 7 knoxdafox@webmail.co.za 0825579789
4.         AGW uitslae inligting    AGW Commission members 
o      Baan En Veld    Post Name Surname M/F License E-Mail Contact Nr
o      Padwedloop  1 Cross Country Commission Cornet Botes Female 839 admin.vhhs@lantic.net 0722394965
o      Landloop 2 Cross Country Commission Lourika Hugo Female 184 hugolourika1@gmail.com 0847807430
o      Trail Running 3 Cross Country Commission Henk Rossouw Male 1286 phrossouw@yahoo.com 0785423794
o      Konstitusie 4 Cross Country Commission Linda Williams Female 1211 lindaw.21868@gmail.com  0767624549
5.         ASA Kantoor  1 Road Running Commission Sandile Maseko Male 175 sandile.masekog@gmail.com 0733822607
o      ASA Raadlede   2 Road Running Commission Carina Myburgh Female 200 carinam@nashuaisp.co.za 0842475802
o      ASA Kommissie lede 3 Road Running Commission Willem  Uys Male 503 willemuys50@gmail.com 0710708574
o      Ander Ondersteuning   4 Road Running Commission Wessie vd Westhuizen Male 333 wessie4345@gmail.com 0848116345
6.         Skakels  1 Track Field Commission Justino De freitas Male 440 justinod97@gmail.com 0833643898
o      Provinsiale Atletiek Organisasies  2 Track Field Commission Elsie du Toit Female 198 elsiedutoit0@gmail.com 0824540289
o      Ander Atletiek Skakels  3 Track Field Commission Alan Felix Male 1139 alan.felix@spu.ac.za 0837909096
o      Ander Algemene Skakels 4 Track Field Commission Christiaan le Roux Male 896 lerouxalta98@gmail.com 0827718854
  1 Couches Commission Gerhard Prinsloo Male 1107 gprinsloo06@gmail.com 0828472071
  2 Couches Commission Alta le Roux Female 1024 lerouxalta98@gmail.com 0823490915