scan003ATHLETICS

GRIQUAS WEST

 

 

Homepage

Afrikaans

 

1.               Information Centre

o      AGW Meetings

o      AGW Championships

o      News

2.              Events

o      Track & Field

o      Road Running

o      Cross Country

3.              Statistics

o      Results

o      Records

4.              Photo Gallery

o      Track & Field

o      Road Running

o      Cross Country

o      Functions

o      Other Random

5.              Contact Us

o      Executive Council

o      Clubs

o      Schools

6.              Links

o      Provincial Athletics Organisations

o      Other Athletics Links

o      Other Links

Betrokkenheid in 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan en Veld

 

 

Landloop

 

 

 

Padwedloop

 

Me

E

Hugo

Heyns

 

Me

B

Abdol

Venus

 

Me

M

Mogorosi

Striders

Me

K

Kernekamp

Hartswater

 

Me

Y

De Kock

Newton

 

Mnr

D

jv Vuuren

Harriers

Mnr

G

Jacobs

Emmaneul

 

Me

A

Sauer

Groenpunt

 

Mnr

D

Phillipson

Transnet

Mnr

M

Onselin

Vaalharts

 

Mnr

E

Eksteen

Douglas

 

Mnr

O

Vermeulen

Vodashop

 

 

 

 

 

Mnr

D

Human

Noord Kaap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnr

C

vd Westhuizen

Heyns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afrigter toekenning

 

 

Admin toekenning skole

 

 

Admin toekenning klubs

 

Mnr

J

Petlane

Khotso

 

Mnr

R

Crouch

Groenpunt

 

Mnr

D

Phillipson

Transnet

Me

A

Cloete

Eureka

 

Mnr

E

Eksteen

Douglas

 

Mnr

I

Dipisi

Ulco

Me

E

Hugo

Heyns

 

Me

B

Abdol

Venus

 

Me

T

vd Walt

Noordelike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beste aanbieding van 'n byeenkoms in 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan en Veld

 

 

Landloop

 

 

 

Padwedloop 42,2km

 

Mnr

J

Smit

Diamantveld

 

Mnr

K

Pretoruis

Voorspoed

 

Mnr

D

jv Vuuren

Harriers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Padwedloop 21.1km

 

 

Padwedloop 15km

 

 

Padwedloop 10km

 

Mnr

D

Phillipson

Transnet

 

Mnr

G

Schoeman

Vodashop

 

Mnr

J

Naborn

Pirates

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beste bywooning van byeenkomste in 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Landloop

 

 

 

Padwedloop

 

 

 

 

 

 

Me

C

Lubbe

Sesheng

 

Mnr

G

Schoeman

Vodashop

 

 

 

 

 

Me

A

Cloete

Eureka

 

Mnr

J

Naborn

Pirates

 

 

 

 

 

Mnr

R

Swarts

Weermag

 

Mnr

J

Petlane

Khotso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bestuurs toekenning vir 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnr

J

Naborn

V/President

 

Mnr

M

v Niekerk

Add lid

 

 

 

 

 

Mnr

J

Smit

Voorsitter

 

Mnr

D

Cwaile

Add lid

 

 

 

 

 

Mnr

G

Schoeman

Voorsitter

 

Mnr

T

Moremedi

Add lid

 

 

 

 

 

Me

T

vd Walt

Voorsitter

 

Me

M

Mogorosi

Add lid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AGW ATLETE wat gekies was vir AGW om deel teneem aan ASA SA Kampioenskap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan en Veld

 

 

Landloop

 

 

 

Padwedloop

 

Me

H

du Preez

Noord Kaap

 

Me

P

Erasmus

Noordkaap

 

Me

L

Coetzee

Noordelike

 

 

 

 

 

Me

K

Mothibe

Khotso

 

Me

C

Pelser

Weermag

 

 

 

 

 

Me

Z

v Dyk

Sesheng

 

Mnr

J

Naborn

Pirates

 

 

 

 

 

Mnr

R

Garborone

Hartswater

 

Mnr

J

Danster

Vodashop

 

 

 

 

 

Mnr

K

Moalani

Khotso

 

Mnr

I

Dipisi

Ulco

 

 

 

 

 

Mnr

T

Mothibe

Heyns

 

Mnr

S

Leeuw

Weermag

 

 

 

 

 

Mnr

S

Saul

Vodashop

 

Mnr

H

Moepeng

Weermag

 

 

 

 

 

Mnr

I

Thole

Tetlanyo

 

Mnr

S

Xwazi

Khotso

 

 

 

 

 

Mnr

A

v Rooyen

Venus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnr

S

Xwazi

Khotso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spesiale toekenning vir jaarlange betrokkenheid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnr

P

Wax

AGW kantoor

 

Mnr

G

Schoeman

Padwedloop

 

Me

L

Botes

Landloop

Mnr

J

Smit

B & V

 

Mnr

J

Naborn

Padwedloop

 

Me

M

Brand

Landloop

Mnr

G

Jacobs

B & V

 

Mnr

G

Kruger

Padwedloop

 

Me

P

Gorden

Landloop

Me

T

vd Walt

Landloop

 

Me

M

Swanepool

Landloop

 

Me

E

Naborn

Landloop

 

 

 

 

 

Me

P

Nel

Landloop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spesiale toekenning vir bywoon van padwedloop in 2011

 

 

 

 

 

 

Dames

 

 

 

Mans

 

 

 

 

 

 

 

Me

P

Nel

Noordelike

 

Mnr

S

v Niekerk

Vodashop

 

 

 

 

 

Me

R

Botha

Vodashop

 

Mnr

J

Danster

Vodashop

 

 

 

 

 

Me

G

Innes

Vodashop

 

Mnr

J

Innes

Vodashop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport toekennings vir 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan en Veld

 

 

Landloop

 

 

Padwedloop

 

Me

H

Du Prteez

Noor Kaap

 

Mnr

D

Katwane

Heyns

 

Mnr

S

Xwazi

Khotso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AGW Toekenning

 

 

Beste Dame atleet

 

 

Beste Man atleet

 

Mnr

F

Nel

Noordelike

 

Me

C

Pelser

Weermag

 

Mnr

S

Xwazi

Khotso

 

 

 

 

 

Me

L

Coetzee

Noordelike

 

 

 

 

 

 

 

elegline